Pic Pic Pic Pic Pic Pic

Nedir bu kamplar?

2012’den bu yana her sene gerçekleştirdiğimiz UX Camp etkinlikleri ile edindiğimiz deneyimi bir adım öteye taşıyoruz: Userspots Kampları!

Alışkın olduğumuz gibi, kamplarımız yoğun teorik/pratik eğitim haftası ile başlıyor. Ardından, kamp destekçilerimiz ile oluşturduğumuz gerçek projeler üzerine çalışıyoruz. Bu yeni dönemde kamplarımıza katılmak, bu büyük ailenin bir parçası olmak için her an iletişime geçebilirsin.

KATILIM

 • ÖĞRENCİ KAYIT


  2019 Yaz Kampları başvurularımız başladı!

  BAŞVUR

 • SPONSOR OL

  Neden Sponsor Olmalıyım?

  Kamp katılımcılarından oluşan çalışma ekiplerinin, Userspots mentörlerinin yürütücülüğünde, belirleyeceğiniz ürün/proje(ler)e yönelik yeni konseptler/iyileştirme önerileri geliştirmelerini,
  kamp sonunda başarılı genç profesyonellerle çalışma imkanına ulaşmayı ve
  ürün/proje(leri)niz ile ilgili fikir geliştirme sürecine dair detaylı bir rapora sahip olmayı istiyorsanız
  UX Camp Winter’a sponsor olarak ödev çalışması ile başarılı olan bir ya da daha fazla öğrenciye kamp katılım bursu verebilirsiniz.

  SPONSOR OL

UX & UI Camp

8 Temmuz - 2 Ağustos 2019
Kamp Yeri: Kadir Has Üniversitesi

UX Camp kendi sektörlerinde kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimini geliştirmek isteyen ya da bu alana yönelmek isteyen profesyoneller ile son sınıf öğrencilerini ve yeni mezunları bir araya getiren eğitim etkinliğidir.

UX Camp’in amacı, Türkiye’de kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik alanında farkındalık yaratıp gelişimine önderlik ederken, konuyla ilgilenen profesyonelleri ve öğrencileri bilgilendirmektir.

BAŞVUR

Screenshot
Screenshot

Innovation & IoT Camp

Tarihleri Çok Yakında Paylaşacağız!

İnovasyon kamp, rakiplerin zayıf ve güçlü yönlerini inceleyerek sektördeki durumun izlemesini yapmak, ürünün mutlaka yanıt vermesi gereken ve zayıf kaldığı alanları öğrenmek, yeni üründe yer alması gereken fonksiyonları belirlemek üzere yapılan incelemelerdir.

Kamp kapsamında şirketler tarafından ihtiyaç, problem veya inovasyon yapmak istedikleri alan iletilir. Şirket katılımcılarının inovasyon, tasarımcıların tasarım, yazılımcıların da IoT ve yazılım geliştirme üzerine eğitim almalarının ardından fikir geliştirme ve prototipleme süreciyle sonlandırılır.


Detaylı Bilgi Al

Frontend Camp

Tarihleri Çok Yakında Paylaşacağız!

İlki 2015 yılında düzenlenen Frontend Camp; HTML ve CSS'in temellerini öğrenerek web yazılım alanında çalışmak isteyen profesyoneller, son sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar için ideal bir hızlı başlangıç eğitimi sunuyor.

Screenshot
Screenshot

Javascript Camp

Tarihleri Çok Yakında Paylaşacağız!

JavaScript Camp; Javascript'in temelden başlayıp öğrenerek web yazılım alanında çalışmak isteyen profesyoneller, üniversite son sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar öncelikli olmak üzere öğrenciler için ideal bir hızlı başlangıç eğitimi sunuyor.

USERSPOTS KAMP VİDEOLARI

Önceki yıllarda düzenlediğimiz kampların videoları...

USERSPOTS CAMP'I KATILIMCILARDAN DİNLEYİN

Userspots Camp Summer katılımcıları UX Camp'ta neler yaptıklarını, neler öğrendiklerini ve katılma motivasyonlarını anlatıyor. 

USERSPOTS CAMP PROJE ÇALIŞMALARI

Userspots Camp Summer 2016'da Arçelik projesi üzerine çalışan grubun ilk haftalarda yaptığı mutfakta gözlem çalışmasını yanda izleyebilirisiniz.

USERSPOTS CAMP SUMMER 2016

Geçtiğimiz yaz gerçekleştirdiğimiz Userspots Camp Summer'ın yoğun Antalya eğitim haftasında çok eğlendik.

USERSPOTS KAMP FOTOĞRAFLARI

Seminerler, çalıştaylar, oyunlar, projeler derken geride renkli anlar bırakıyoruz...

Screenshot

UX CAMP SUMMER'16 E-BOOK

UX Camp nedir? Nasıl başvurulur? Eğitim içeriğinde neler var? Projeler nasıl ilerliyor? Kariyer gününde neler oluyor? UX Kariyeri için uzman görüşleri... Hepsi bu e-book da sizleri bekliyor. Ücretsiz indirebilirsiniz. 

E-BOOK'U İNDİRİN

GEÇMİŞ USERSPOTS KAMPLARI DESTEKÇİLERİ